YOU PLAY

Oversport do të jetë ofruesi i vetëm i eventeve më të
rëndësishme sportive duke ofruar ligat botërore
dhe duke fuqizuar kështu lidhjen mes tifozëve dhe sportistëve.

YOUR PASSION, YOU PLAY

Shiko argëtimet më të mira sportive në OVERSPORT

Abonohu për të mos humbur më të mirat e një prej ligave më të bukura në botë, Serie A italiane.

Zbuloni dhe jini të pasionuar pas përvojës së plotë sportive që OVERSPORT mund të ofrojë: Garat e volejbollit, Turneu i atletikës, Kampionati Skocez, E-sportet, Turneu i Squash dhe shumë përmbajtje të tjera shtesë.

Zgjidhni ofertën që i përshtatet më mirë nevojave tuaja, çregjistrohuni në çdo kohë.

Çmimi aktual i shërbimit OVERSPORT, përveç promocioneve, është 7,99 € në muaj. Shërbimi i nënshtrohet kufizimeve teknologjike dhe gjeografike në varësi të mbulimit të operatorit tuaj të internetit. Shkoni te OVERSPORT.TV për të kontrolluar kërkesat minimale të internetit, shpejtësinë e nevojshme dhe pajisjet e suportuara.

Shërbimi Oversport është i dedikuar për qytetarët me kombësi shqiptare të Shqipërisë dhe Kosovës. Ky shërbim i ofrohet edhe të gjithë shtetasve të huaj me rezidencë brenda territorit të Shqipërisë dhe Kosovës. Gjithashtu ky shërbim i ofrohet edhe të gjithë qytetarëve që përfitojnë nga ligji i portabilitetit dhe lëvizjes së lirë në territoret jashtë këtyre kufinjëve.

Është rreptësisht e ndaluar dhe e dënueshme për t’u regjistruar nëse nuk i plotësoni kërkesat e mesiperme dhe pas verifikimit abonimi juaj do të bllokohet.

FUTBOLLI ITALIAN NË NIVEL NDËRKOMBËTAR

Me nisjen e sezonit të ri sportiv, OVERSPORT do të transmetojë për ju të gjithë Serinë A Tim për një total prej 10 ndeshjesh ekskluzive në ditë, të cilës do ti shtohet edhe Liga Skoceze.
Në OVERSPORT ju pret një ofertë shumë dimensionale e kompletuar me volejboll, squash, atletikë dhe sporte të tjera…DHE SHUMË TË TJERA…

Home

SERIE A

Sezonet 2021-2024 të Kampionatit futbollistik më të dashur nga shqiptarët, Seria A, vijnë ekskluzivisht vetëm në platformën tonë. Ndiqni të gjitha ndeshjet e skuadrave më të mira italiane në çdo pajisje smart me Oversport.
Home

SUPERLIGA SHQIPTARE

Superliga shqiptare ka mbërritur në OVERSPORT për trevjeçarin 2022-2025 mos i humbisni sfidat e Kupës së Shqipërisë, Abissnet Superiore dhe Kategoria e Parë. Zbuloni të gjitha përmbajtjet përmes OVERSPORT në çdo pajisje smart.
Home

COPA DEL REY

Shfaqja e Kupës së Spanjës zbarkon në kanalet OVERSPORT. Mos i humbisni të gjitha sfidat që do të shohin skuadrat më të forta spanjolle të luftojnë për titullin kampion të Copa del Rey. E gjithë përmbajtja mund të ndiqet në të gjitha pajisjet smart përmes OVERSPORT.
Home

SPFL

Liga Skoceze e Futbollit Profesionist gjen një shtëpi të re, ekskluzivisht në Oversport. Sezonet 2022-2025 secili me mbi 85 ndeshje për t’u shijuar do sjellë te të gjithë abonentët fuqinë dhe energjinë ikonike të futbollit skocez.