September 16, 2021
Delet i prishnin gjumin, Ronaldo ndryshon vilën luksoze në Manchester
Rikthimi në Manchester ishte vendimi i duhur i Cristiano Ronaldos, por Aventura nuk ka nisur ashtu siç duhet në lagjen e tij. Sulmuesi portugez është dashur […]
September 16, 2021
Janet Guzman, bukuroshja që ka magjepsur Lewis Hamilton
Quhet Janet Guzman dhe është një influencuese shumë e njohur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Në Nju Jork flitet se bukuroshja është në një marrëdhënie […]
September 13, 2021
Ambasadorja e Oversport, Cindy Marina shkëlqen në fushën e mitikut “San Siro”
Spektakël dhe emocione dhuruan Milan e Lazio në ndeshjen e së dielës në “San Siro”, spektakël dhe emocione dhuroi edhe “skuadra” e Oversport me transmetimin Live […]
September 13, 2021
McGregor “lajthit”, forcat e sigurisë shmangin sherrin me reperin e njohur
Conor McGregor është i papërmbajtshëm. Luftëtari i UFC këtë herë ka qenë protagonist në ndarjen e çmimeve në “MTV VMs 2021” dhe ka pasur një zënkë […]
September 13, 2021
Supermodelja Jazzma Kendrick largohet nga Kapri me një dhuratë për ndjekësit e saj
Supermodelja Jazzma Kendrick largohet nga Kapri me një dhuratë për ndjekësit e saj në rrjetet sociale. “Do të kthehem në shtëpi, por më parë duhet të […]
September 12, 2021
Sara Pagliaroli, modelja bukuroshe që ka magjepsur Formula 1
Sara Pagliaroli është modelja 26 vjeçare që ka magjepsur Lance Stroll, pilotin kanadez të skuadrës Aston Martin në Formula 1. Të dy janë një çift mjaft […]
September 11, 2021
Sa me fat Thibaut Courtois, kur Instagrami të bën me të dashur
Mishel Gerzig, medole izraelite, është e dashura e re e Thibaut Courtois. Ajo ka treguar se si është njohur me portierin e Real Madridit: “Komentoi një […]
September 11, 2021
Nicole Scherzinger shkëlqen në tapetin e kuq në Venezia, veshja e saj …
Këngëtarja, që ka patur një lidhje me kampionin e Formula 1, Lewis Hamilton, është shfaqur në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Venezia me […]
September 10, 2021
Marcell Jacobs me pushime, por vemendjen e merr partnerja e tij, Nicole Daza
Nicole Daza dhe Marcell Jacobs, fituesi i medaljes së artë në garën e 100 metrave në Olimpiadë, po kalojnë pushimet në Cancun. Fotot e hedhura në […]
September 9, 2021
Sabrina Salerno “çmend” fansat: Ditët e fundit të verës…
Këngëtarja dhe modelja e njohur italiane ka tërhequr vëmendjen e ndjekësëve të shumtë në rrjetet sociale me fotot e fundit që ka hedhur. “Ditët e fundit […]
September 9, 2021
Yolanthe Cabau harron Sneijder: Koha të dashuroj sërish
Yolanthe Cabau, ish gruaja e Wesley Sneijder, është rikthyer të flasë për fundin e marrëdhënies me holandezin, marrëdhënie që ka 2 vjet që ka marrë fund: […]
September 7, 2021
Probleme për Ronaldon, A mund të ecësh me një Lamborghini me 30 km në orë?
Cristiano Ronaldo sapo është transferuar në shtëpinë e tij 6 milion paundëshe në Angli se bashkë me të gjithë koleksionin e makinave të tij. Dihet që […]
September 6, 2021
U nda me Zaniolon, Sophie Codegoni kërkon dashurinë në shtëpinë e “Big Brother”
Sophie Codegoni, ish pjesëmarrëse në emisionin “Uomini e Donne” do të jetë një nga protagonistet e Grande Fratello Vip. Influencerja, e cila është përfolur për një […]
September 4, 2021
Tenistja Camila Giorgi, foto sensuale me bikini në Instagram
Camila Giorgi është një teniste e sukesshme italiane, madje aktualisht qëndron në vendin e parë në renditjen e femrave në Itali. Por duket se 29 vjeçarja […]
September 4, 2021
Majo Barbeito tërbon fansat: Vera nuk ka mbaruar akoma
Majo Barbeito partnerja seksi e Lucas Ocampos, ish-lojtarit të Milanit aktualisht pjesë e Sevillas, nuk heq dorë nga fiksimi i saj për të ekspozuar format e […]
September 3, 2021
“I paarritshëm”, Georgina Rodriguez “merr me të mira” Ronaldo rekordmenin
E gjithë Bota përgëzoi Cristiano Ronaldon për suksesin e arritur. 111 golat me fanellën e kombëtares portugeze që i dhanë primatin e kryegolashënuesve të skuadrave përfaqsuese, […]
Albanian