Përmbajtja

Përmbajtja

SERIE A

Sezonet 2021-2024 të Kampionatit futbollistik më të dashur nga shqiptarët, Seria A, vijnë ekskluzivisht vetëm në platformën tonë. Ndiqni të gjitha ndeshjet e skuadrave më të mira italiane në çdo pajisje smart me Oversport.
Përmbajtja

SUPERLIGA SHQIPTARE

Superliga shqiptare ka mbërritur në OVERSPORT për trevjeçarin 2022-2025 mos i humbisni sfidat e Kupës së Shqipërisë, Abissnet Superiore dhe Kategoria e Parë.
Zbuloni të gjitha përmbajtjet përmes OVERSPORT në çdo pajisje smart.
Përmbajtja

COPA DEL REY

Shfaqja e Kupës së Spanjës zbarkon në kanalet OVERSPORT. Mos i humbisni të gjitha sfidat që do të shohin skuadrat më të forta spanjolle të luftojnë për titullin kampion të Copa del Rey. E gjithë përmbajtja mund të ndiqet në të gjitha pajisjet smart përmes OVERSPORT.
Përmbajtja

SPFL

Liga Skoceze e Futbollit Profesionist gjen një shtëpi të re, ekskluzivisht në Oversport. Sezonet 2022-2025 secili me mbi 85 ndeshje për t’u shijuar do sjellë te të gjithë abonentët fuqinë dhe energjinë ikonike të futbollit skocez.
Përmbajtja

CEV

Oversport ju sjell Kampionatin Europian të Volejbollit për meshkuj dhe femra 2021-2025. Ky kalendar sportiv është plot me ngjarje duke përfshirë kualifikime të ndryshme, gara klubesh, liga evropiane, si dhe beach&snow volley.
Përmbajtja

ATLETIKA

Adrenalinën dhe dedikimin e atletëve më të mirë në Oversport. Turi Botëror i Lojërave të Brendshme të Atletikës si dhe Turi Kontinental i Atletikës Botërore për sezonet 2021-2024 do transmetohen ekskluzivisht në platformën tonë.
Përmbajtja

MARATONA

Maratonat e mëdha Romë 2021-2023 dhe Berlin 2021-2022 janë të disponueshme vetëm në platformën Oversport.
Ndiqni atletët më elastikë në botë ndërsa vrapojnë në ndjekje të fitores nëpër mjediset urbane të këtyre qyteteve historike!
Përmbajtja

E - SERIE A

Gjeni risinë e kampionateve e-sport eSerieA TIM në Oversport. Këto kampionate ndahen në FIFA 21 dhe PES 2021 në platformën Playstation 4. Me qindra orë ndeshje të luajtura nga e-lojtarët profesionistë më të mirë do ju tregojnë magjinë inovative të videolojërave.
Përmbajtja

PARAOLIMPIKAT

Oversport beson se çdokush mund të arrijë majat, pavarësisht vështirësive të jetës.
Sporti është një përvojë fuqizuese, dhe ku më mirë se Lojërat Paralimpike Pekin 2022 dhe Paris 2024 për të shpërndarë këtë mesazh.
Përmbajtja

SQUASH

Oversport ka kënaqësinë të transmetojë një nga sportet më të veçanta në botë, Squash-in! Në platformën tonë vjen turi botëror i shoqatës profesioniste të Squash-it për burra dhe gra në sezonet 2021-2022 dhe 2023-2024