September 4, 2021
Presidenti i Atletico: Griezmann e tregoi se donte të ishte me ne, tani luftë për çdo trofe
Antoine Griezmann është rikthyer tek Atletico Madrid, aty ku ai u bë yll i futbollit botëror dhe më pas bëri Barcelonën të paguajë 100 milion euro […]