September 16, 2021
Aston Martin konfirmon Vettel dhe Stroll edhe për sezonin e ardhshëm të Formula 1
Aston Martin ka zyrtarizuar konfirmimin e Sebastian Vettel dhe Lance Stroll edhe për sezonin e ardhshëm. Skuadra britanike, që zuri vendin e Racing Point këtë vit, […]
Albanian