September 12, 2021
Përmbysje dramatike, Espanyoli i Bares dorëzohet në limite kundër Atletico Madrid
Atletico Madrid ka triumfuar me përmbysje ndaj skuadrës së Espanyol, ku luan edhe mesfushori i kombëtares shqiptare, Keidi Bare. Fieraku kishte mundësinë të luante kundër ish-skuadrës […]
September 11, 2021
Jo vetëm një teknik i mirë, Diego Simeone trajneri që ka xhiruar më shumë para nga merkato
Jo më kot ai është trajneri më i paguar në Botë. Diego Simeone përveç sukseseve në fushën e lojës (2 kampionate, 2 Europa League, një kupë […]
September 10, 2021
18 milionë euro dhe një lojtar në këmbim, ofertë e re për Franck Kessie
PSG nuk është i vetmi klub që po tenton të transferojë yllin e Milanit, Franck Kessie. Në Spanjë raportohet se Atletico Madrid ka një plan konkret. […]
September 9, 2021
Griezmann harron Barcelonën: Rikthimi te Atletico gjëja më e bukur e viteve të fundit
Blerja më e fundit e Atletico Madridit, Antoine Griezmann, është prezantuar në  stadiumin “Wanda Metropolitano”. Ish-sulmuesi i Barcelonës, që zhvilloi 102 ndeshje më klubin blaugrana dhe […]
September 4, 2021
Presidenti i Atletico: Griezmann e tregoi se donte të ishte me ne, tani luftë për çdo trofe
Antoine Griezmann është rikthyer tek Atletico Madrid, aty ku ai u bë yll i futbollit botëror dhe më pas bëri Barcelonën të paguajë 100 milion euro […]
Albanian