September 9, 2021
Panik në ajër për Gjermaninë, qetëson Federata: Lojtarët dhe stafi janë mirë
Tre ndeshje, tre fitore, golavarazhi 12-0. Nuk mund të debutonte më mirë se kaq në krye të skuadrës kombëtare gjermane, trajneri Hansi Flick. Gjithçka po shkonte […]