September 14, 2021
Giroud gati për Piolin, Milani humb për tre javë prurjen e merkatos së verës
Milani po mendon për ndeshjen e nesërme në Champions League kundër Liverpool dhe trajneri Stefano Pioli ka bërë bilancin për grupin e lojtarëve. Olivier Giroud, pasi […]
September 13, 2021
Bakayoko viktimë e koreve raciste, Milani bën gati padinë për tifozët e Lazios
Mesfushori i Milanit, Tiemoue Bakayoko, debutoi mbrëmjen e djeshme për herë të dytë si lojtar i kuqezinjve përballë Lazios, ndërkohë që u përball me skena të […]
Albanian