September 5, 2021
Gazidis qetëson tifozët e Milanit: Do rishohim çmimet e biletave në Champions
Në rrjetet sociale dhe jo vetëm, kishte shpërthyer protesta në lidhje me çmimet e biletave për ndeshjen e parë shtëpiake të Milanit në Champions League. Rikthimi […]