September 15, 2021
Zyrtare: Besart Berisha zbarkon në Kosovë, firmos me kampionët
Besart Berisha lë Australinë, ku është shënuesi më i mirë i të gjitha kohërave në kampionat, dhe vesh fanellën e Prishtinës kampione të Kosovës. Zërat tani […]
September 12, 2021
Gjilani frenohet nga Dukagjini i Dallkut, Feronikeli zhyt Llapin në Podujevë
Gjilani nuk ia ka dalë të ruajë ritmin e skuadrave kryesuese, pasi është ndalur ditën e sotme në shtëpi kundër Dukagjini. Skuadra e drejtuar nga Ismet […]
Albanian