September 13, 2021
Bologna cinike, triumfon ndaj Hellas Verona dhe vendos “rekord” pikësh
Bologna e ka nisur sezonin në mënyrë fantastike. Skuadra e Mihajlovic ka triumfuar me rezultatin minimal 1-0 kundër Hellas Verona dhe numëron 7 pikë në tre […]
Albanian