September 13, 2021
Juventus pa Chiesa dhe Bernardeschi kundër Malmos, rikthehen ata që munguan kundër Napolit
Federico Chiesa do të mungojë edhe në sfidën e nesërme në Ligën e Kampioneve që Juventusi do të luajë kundër Malmos. Mesfushori bardhezi nuk është grumbulluar […]
September 9, 2021
Chiesa në dyshim për Napolin, Allegri me dhimbje koke
Problemi muscular i Chiesas po mban në alarm, Massimiliano Allegrin dhe gjithë Juventusin, sepse ky është një moment kyç në sezonin e filluar keq nga skuadra […]
Albanian