September 14, 2021
Vieri: Juve të luajë mirë, ndaj ka fanellë të rëndë! Edhe Napoli për titull
Juventusi e ka nisur në mënyrën më të keqe kampionatin. Bardhezinjtë kanë marrë vetëm një pikë në tre ndeshje dhe pas humbjes kundër Napolit, ka folur […]
September 13, 2021
Supermodelja Jazzma Kendrick largohet nga Kapri me një dhuratë për ndjekësit e saj
Supermodelja Jazzma Kendrick largohet nga Kapri me një dhuratë për ndjekësit e saj në rrjetet sociale. “Do të kthehem në shtëpi, por më parë duhet të […]
September 2, 2021
Vieri: Interi një hap para Juves! Ronaldos s’i gjendet pasues, Icardi më mirë se Kean
Christian Vieri është realist kur pyetet për sulmin e Juventusit. Largimi i Cristiano Ronaldos lë boshllëk te bardhezinjtë dhe për Bobon tani peshorja ka shkuar në […]
Albanian