September 11, 2021
PSG nuk ka kundërshtarë në Francë, Clermonte i Rashanit dorëzohet pa kushte
PSG marshon në Ligue 1 dhe ekipi i radhës që u dorëzua para superfuqisë së tyre ishte Clermonte. Parisienët triumfuan me rezultatin 4-0 dhe protagonist ishte […]
Albanian