September 8, 2021
Tre vite pas “kartonit” të Pjanic, Daniele Orsato arbitron Interin
Daniele Orsato rikthehet të arbitrojë Interin në një ndeshje të Serisë A. Pas 3 vitesh nga sfida e shumëdiskutuar mes zikaltërve dhe Juventusit, për një karton […]