September 7, 2021
Roma kërkon mesfushorin Zakaria: është ai objektivi për Janarin
Denis Zakaria është një ndër lojtarët më të rëndësishëm të Borussia Monchengladbach dhe kombëtares së Zvicrës. Kontrata lojtarit me ekipin gjerman i skadon në 30 Qershor […]