September 11, 2021
Rustem Hoxha nderon Ballkanin, Drenica thyen Prishtinën! Triumfon edhe Drita
Ballkani, Drita dhe Drenica bëhen “lokomotiva” e kampionat dardan të futbollit, pas kanë triumfuar në përballjet e sotme. Ekipi nga Suhareka triumfoi në shtesë ndaj Ulpianës, […]
Albanian