September 11, 2021
Atalanta e Gjimshitit në krizë, dorëzohet para të papërmbajtshmit Dusan Vlahovic
Atalanta e ka nisur keq kampionatin dhe sonte është mposhtur 1-2 nga Fiorentina. Një duel penalltish, që pa protagonist edhe Berat Gjimshitin e kombëtares sonë, i […]
Albanian