September 11, 2021
Chiellini: Cristiano Ronaldo e shkuara, ky është Juventusi i Paulo Dybala!
Giorgio Chiellini, kapiteni i Juventusit, mendon se ndaj Napolit e meritonin një pikë. Qendërmbrojtësi, pas duelit të transmetuar në Oversport, për DAZN tha: “Ekipi ishte i […]
September 6, 2021
Ngecin rinovimet e Dybala, Kessie, Insigne dhe Brozovic. Sa shumë yje rrezikon të humbasë Serie A
Pesë lojtarëve të rëndësishëm të Serisë A, i’u skadon kontrata pas 9 muajsh. Klubet respektive po bëjnë maksimumin që të rinovojnë me yjet e tyre, por […]
Albanian