September 11, 2021
Empoli ulet me këmbë në tokë, Bajrami shënon në humbjen ndaj Venezias
Nedim Bajrami gjen golin e parë në Serinë A. Pas dy ndeshjeve fantastike në start me Empolin, ndaj Juves dhe Lacios, mesfushori i Kombëtares shqiptare të […]
September 11, 2021
Ismajli dhe Bajrami titullarë, Empoli-Venezia live në Oversport 1 në orën 15.00
Dy skuadrat që janë ngjitur këtë sezon në Serie A, Empoli dhe Venezia do të përballen me njëra-tjetrën në stadimin “Castellani” në orën 15.00 në ndeshjen […]
Albanian