September 12, 2021
Shpërthen presidenti i Fiorentinës, Commisso: Turp për tifozët e Atalantës
Mbrëmjen e djeshme Fiorentina arriti një fitore të rëndësishme në shtëpinë e Atalanës, por Rocco Commisso nuk e shijoi plotësisht këtë sukses, për shkak të koreve […]
September 11, 2021
Atalanta e Gjimshitit në krizë, dorëzohet para të papërmbajtshmit Dusan Vlahovic
Atalanta e ka nisur keq kampionatin dhe sonte është mposhtur 1-2 nga Fiorentina. Një duel penalltish, që pa protagonist edhe Berat Gjimshitin e kombëtares sonë, i […]
September 11, 2021
Atalanta e Gjimshitit gati për Fiorentinën, Live në 20.45 në Oversport 1
Atalanta-Fiorentina do të jetë ndeshja e mbrëmjes e ditës së sotme të Serie A, takim që do të transmetohet Live në Oversport në orën 20.45. Bergamaskët […]
Albanian