September 11, 2021
Erzeni e Bylisi nuk falin as jashtë fushe, triumfojnë edhe Besa e Korabi
Kategoria e Parë pritet të jetë interesante këtë sezon. Shumë skuadra pretendojnë ngjitjen në elitë dhe nuk do të jetë e lehtë për askënd. Duelet e […]
September 2, 2021
Gjirokastra në zi, humb jetën një emër i madh Luftëtarit
Luftëtari humbet një nga emrat e spikatur të futbollit gjirokastrit. Mustafa Hysi është ndarë nga jeta ditën e sotme, pas një ataku kardiak. Një ish-lojtar i […]
Albanian