September 13, 2021
Bale bën me dhimbje koke Ancelottin, dëmtimi në tendinë e lë një muaj jashtë
Gareth Bale ka pësuar një dëmtim dhe do të mungojë për disa kohë, madje mund të humbasë ndeshjet e Uellsit në tetor. Sipas asaj që shkruajnë […]
Albanian