September 2, 2021
Gazidis i kënaqur me merkaton: Jemi më të fortë
Donnarumma dhe Calhanoglu u larguan me parametër zero për shkak të skadimit të kontratës, por Milani arrriti të reagojë duke ndërhyrë në merkato duke afruar disa […]