September 4, 2021
Vrioni: Vieri pika ime e dobët, CR7 më ka thënë një sekret! WSG Tirol perfekt për mua
Giacomo Vrioni e ka nisur mirë sezonin në Austri, ku është pjesë e WSG Tirol. Në pesë ndeshje sulmuesi shqiptar ka shënuar 3 gola dhe së […]