September 2, 2021
Kosova ia del me një autogol, thyen Gjeorgjinë dhe merr 3 pikët e para
Kosova ka marrë fitoren e parë në kualifikueset e Botërorit “Katar 2022”. Dardanët e drejtuar nga Bernard Challandes mposhtën Gjeorgjinë me rezultatin minimal 1-0 në transfertë. […]