September 14, 2021
Zyrtare: Igor Tudor në vend të Di Francesco, merr drejtimin e Hellas Verona
Hellas Verona i rikthehet “fiksimit” të trajnerëve krotavë. Dy sezonet e fundit Ivan Juric bëri një punë shumë të mirë, ndërsa me largimin e tij në […]
September 14, 2021
Zyrtare: Hellas Verona me komunikatë, shkarkohet Eusebio Di Francesco
Eusebio Di Francesco zyrtarisht nuk është më trajneri i Hellas Verona. Mediat në Itali e kishin bëër fakt shkarkimin e tij, pas tre humbjeve në tre […]
September 14, 2021
Di Francesco i shkarkuar, Hellas Verona tenton krahun e djathtë të Pirlos
Eusebio Di Francesco nuk do të jetë trajner i Hellas Verona, pas tre javësh kampionët. Skuadra e tij u mposht edhe nga Bologna dhe drejtuesit nuk […]
September 14, 2021
Tronditje pankinash në Serie A: Shkarkohet i pari, një tjetër në rrezik
Tre ndeshje, tre humbe: Eusebio Di Francesco nuk është më trajner i Hellas Verona. Humbja e djeshme kundër Bologna ka qenë vendimtare. Drejtuesit e klubit italian […]
September 13, 2021
Bologna cinike, triumfon ndaj Hellas Verona dhe vendos “rekord” pikësh
Bologna e ka nisur sezonin në mënyrë fantastike. Skuadra e Mihajlovic ka triumfuar me rezultatin minimal 1-0 kundër Hellas Verona dhe numëron 7 pikë në tre […]
Albanian