September 7, 2021
Kualifikueset e Botërorit “Katar 2022”: Franca e “dënuar”, spikat Holandë-Turqi
Sot zbresin në fushë kombëtaret për ndeshjet kualifikuese të Botërorit Katar 2022. Në grupin G, sfidë direkte për vendin e parë është ajo mes Holandës dhe […]
September 6, 2021
Zyrtare: Mario Gotze ka bindur, nënshkruan edhe për 2 vite me PSV
PSV është bindur që Mario Gotze është një element i rëndësishëm në skuadër dhe së fundmi i ka bërë një propozim që është pranuar nga gjermani. […]
September 4, 2021
Kualifikueset vazhdojnë marshimin, sytë nga Holandë-Mali i Zi dhe Ukraine-Francë
Do të luhen sot një pjesë e ndeshjeve të raundit të pestë të kualifikueseve të Kupës së Botës 2022. Në Grupin A do të luhen ndeshjet […]