September 5, 2021
Fantastik Armando Broja, Shqipëria feston me tifozët në “Elbasan Arena”
Kombëtarja shqiptare ka arritur një fitore të merituar përballë Hungarisë 1-0, në ndeshjen kualifikuese të Kupës së Botës 2022. Në një “Elbasan Arena” të mbushur me […]
September 5, 2021
Rreshtimi: Modul ndryshe dhe disa lëvizje, Shqipëri tjetër kundër Hungarisë
“Do mendohem mirë për modulin dhe formacionin”, kështu tha Edy Reja në konferencën për shtyp një ditë më parë dhe italiani duhet ta ketë ndarë mendjen. […]
September 4, 2021
Reja: Polonia nuk na masakroi, të luajmë njëlloj! Për Hungarinë ka një “recetë”
Edy Reja, trajneri i Shqipërisë, para ndeshjes me Hungarinë në daljen për mediat deklaroi: “Kemi një ndeshje për të rikuperuar ndaj Hungarisë, pas atij rezultati të […]
September 4, 2021
Berisha: Shqipëri me personalitet, të ndreqim gabimet! Finale me Hungarinë
Etrit Berisha, portieri i Torinos dhe i kombëtares shqiptare, është shfaqur para mediave në prag të duelit që Shqipëria luan kundër Hungarisë, nesër prej orës 18:00 […]
September 2, 2021
Kualifikueset e Botërorit “Katar 2022”: Polonia “dajak” Shqipërisë, Anglia poker Hungarisë
Shqipëri e brishtë ndaj Polonisë. Humbja me rezultatin 4-1 e thotë diçka të tillë. Kuqezinjtë pësuan disfatë në një ndeshje që ishte si finale, ku mundësitë […]