September 4, 2021
Samuel Umiti kokë më kokë me presidentin Laporta, MD: Takim mes lotësh
Samuel Umtiti do të qëndrojë te Barcelona. Mbrojtësi francez ka pasur një takim me presidentin Joan Laporta dhe ka biseduar me të. Mundo Deportivo shkruan se […]