September 13, 2021
Nagelsmann: Barcelona jo dhe aq keq! U mungon vetëm ekstravaganca e Messit
Julian Nagelsmann, trajneri i Bayern Munich, ka dale para mediave sot dhe ka folur për ndeshjen kundër Barcelonës në Champions League. Tekniku normalisht do donte ta […]
Albanian