September 1, 2021
Legia flet shqip, blen edhe Lirim Kastratin
Mesfushori Lirim Kastrati është blerja më e fundit e Legias së Varshavës. Kosovari po kryen vizitat mjekësore dhe më pas do të nënshkruajë kontratën zyrtare me […]