September 5, 2021
Kualifikueset e Botërorit për Amerikën Latine, Brazil-Argjentinë premton spektakël
Do të luhet sot në orën 21.00 në “Corinthians Arena” klasikja e futbollit të Amerikës Latine, supersfida Brazil- Argjentinë, e vlefshme për kualifikueset e Kupës së […]
September 3, 2021
Kualifikueset e “Katar 2022”: Brazili vendos rekord, Argjentina fitore “italiane
Janë zhvilluar ditën e djeshme ndeshjet kualifikuese për Botërorin 2022 në Amerikën Latine si në gjithë botën. Dy ekipet e mirënjohura si Argjentina dhe Brazili kanë […]
September 3, 2021
Gjunjëzohet Spanja, ndalet Italia. Belgjika dhe Gjermania bëjnë detyrën
Shumë gola dhe një surprizë e madhe në ndeshjet kualifikuese për Botërorin, Katar 2022. Rezultati më surprizues, padyshim vjen nga Stokholmi, aty ku Suedia vendase mundi […]
September 2, 2021
Rreshtimi: Reja racional, muskuj dhe shumë eksperiencë kundër Polonisë
Kjo është finalja e parë! Edy Reja e di mirë, sikurse e dinë edhe të gjithë futbollistët e kombëtares sonë. Në orën 20:45 kundër Polonisë do […]