September 7, 2021
“Buzëqesh” Milani, Ibrahimovic dhe Kessie rikthehen për ndeshjen ndaj Lazios
Mesfushori i Milanit, Franc Kessie, është rikthyer në stërvitje me pjesën tjetër të grupit dhe do jetë gati për ndeshjen kundër Lazios. Kuqezinjtë në dy sfidat […]
September 6, 2021
Ngecin rinovimet e Dybala, Kessie, Insigne dhe Brozovic. Sa shumë yje rrezikon të humbasë Serie A
Pesë lojtarëve të rëndësishëm të Serisë A, i’u skadon kontrata pas 9 muajsh. Klubet respektive po bëjnë maksimumin që të rinovojnë me yjet e tyre, por […]
September 4, 2021
Milani nuk po e bind dot Kessie, GDS: PSG po tenton transferimin
Franck Kessie me shumë mundësi do të largohet nga Milani. Mesfushori ka edhe një vit kontarët dhe deri më tani bisedimet për rinovimin nuk kanë shkuar […]