September 16, 2021
Ikona e Schalke dhe Ajax tërhiqet nga futbolli, Huntelaar var këpucët në gozhdë
Klaas-Jan Huntelaar i ka dhënë fund karrierës së tij si futbollist profesionist. Pas largimit nga Schalke 04, sulmuesi hollandez ka vendosur që të mos firmosë me […]
Albanian