September 9, 2021
Koeman i kundërpërgjigjet Pjaniç: Kemi mesfushorë më të mirë se ai
Pjaniç ka luajtur për Barcelonën në sezonin 2020/2021 nën drejtimin e Koeman dhe ai u aktivizua shumë pak. Për aktivizimin e tij të pakët lojtari akuzoi […]
September 4, 2021
Prezantohet Luuk de Jong: Kam shumë miq këtu te Barcelona
Sulmuesi i ri i Barcelonës, Luuk de Jong ka dhënë një intërvistë në faqen zyrtare të klubit: “Gjithmonë kam patur një marrëdhënie të mirë me Koeman […]
September 4, 2021
Pjanic pas largimit: Koeman më trajtoi si 15-vjeçar, tregoi mungesë respekti
Miralem Pjanic është transferuar nga Barcelona te Besiktas dhe normalisht nuk është ndjerë mirë për faktin që nuk ka marrë shpjegime nga trajneri Koeman. Klubi katalanas […]