September 4, 2021
Kualifikueset vazhdojnë marshimin, sytë nga Holandë-Mali i Zi dhe Ukraine-Francë
Do të luhen sot një pjesë e ndeshjeve të raundit të pestë të kualifikueseve të Kupës së Botës 2022. Në Grupin A do të luhen ndeshjet […]