September 16, 2021
Aston Martin konfirmon Vettel dhe Stroll edhe për sezonin e ardhshëm të Formula 1
Aston Martin ka zyrtarizuar konfirmimin e Sebastian Vettel dhe Lance Stroll edhe për sezonin e ardhshëm. Skuadra britanike, që zuri vendin e Racing Point këtë vit, […]
September 12, 2021
Sara Pagliaroli, modelja bukuroshe që ka magjepsur Formula 1
Sara Pagliaroli është modelja 26 vjeçare që ka magjepsur Lance Stroll, pilotin kanadez të skuadrës Aston Martin në Formula 1. Të dy janë një çift mjaft […]
Albanian