September 12, 2021
Interi kryeson 2-1 përballë Sampdorias, Lautaro shënon në fund të pjesës së parë
Është mbyllur me rezultatin 1-2 pjesa e parë e takimit mes Sampdorias dhe Interit. Të parët që kaluan në avantazh kanë qënë zikaltërit me një gol […]
September 7, 2021
Amerikano-Jugorët shqetësojnë Interin, por Dzeko dhe Sensi janë gati për Sampdorian
Ashtu si në debutimin në “San Siro” kundër Genoas, pa Lautaro (atëherë i skualifikuar) dhe pa Correa (ishte akoma te Lazio), por me Dzeko të mbështetur […]
Albanian