September 15, 2021
Rummenigge flet për të gjithë: Lewandowski qëndron, largimi i Messit një humbje, ndërsa Ronaldo…
“Bajerni luajti shumë mirë dhe e meritoi fitoren. Është shumë shpejt për të folur për favoritë. Barcelona? Pa Messin duket si pa shpirt. Po kalojnë një […]
Albanian