September 12, 2021
Emma Raducanu fiton US Open, tenisi femëror ka një mbretëreshë të re
Emma Raducanu është fituesja e turneut US Open 2021 për femra. Tenistja angleze ka fituar finalen përballë adoleshentes kanadeze Leylah Annie Fernandez me rezultatin 2-0 (6-4,6-3), […]
September 10, 2021
Finale surprizë në US Open, dy adoleshente synojnë titullin e madh
Emma Raducanu dhe Leylah Annie Fernandez do të diskutojnë mes tyre finale e këtij sezoni të turneut US Open për femra. Britanikja ka mposhtur pastër 2-0 […]
Albanian