September 8, 2021
93 milion euro për të thyer rekordin, kush është talenti i piketuar nga Liverpool
Liverpool po mendon të bëjë një goditje të madhe në merkato dhe të vendosë një rekord. “The Reds”, sipas asaj që raporton Daily Star, verën e […]
September 7, 2021
Skudrat më të shtrenjta në Europë? Dominim anglez, në “top10” veç Juve nga Serie A
Shumë tifozë pyesin dhe janë të interesuar se kush janë skuadra më të shtrenjta në botë. Për këtë arsye CIES, që është Qendra Ndërkombëtare për Studime […]
September 6, 2021
Salah tremb Liverpool, kërkon rritje të frikshme rroge për rinovimin e kontratës
Në qershor të 2023-it skadon kontrata e Mohamed Salah me Livepool. Sulmuesi tashmë është një simbol në “Anfield” (127 gola të shënuar në 206 ndeshje të […]