September 16, 2021
Klopp: Milani në moment të mirë, ja pse ka shumë rëndësi kjo fitore
Jurgen Klopp i gëzohet fitores ndaj Milanit në Champions League, por nuk harron t’i vërë në dukje ato 10 minuta të fundit të pjesës së parë […]
September 16, 2021
Pioli: Do të mësojmë nga gabimet, skuadra mund të përmirësohet akoma më shumë
Milani luftoi për fitoren, por në “Anfield” në ditën e rikthimit në Champions, pas 7 viteve, u mund 3-2 nga Liverpool. “Duhet të vlerësojmë “të kuqtë”, […]
September 14, 2021
Klopp: Milan-Liverpool duhet në Champions League! Ibra, i jashtëzakonshëm
Jurgen Klopp, trajneri i Liverpool, ka vlerësuar Milanin që do të përballet me skuadrën e tij në Champions League. Gjermani foli edhe për Zlatan Ibrahimovic, grupin […]
September 12, 2021
Salah bëhet “shekullor” me gola, Liverpool i jep leksione Leeds-it në shtëpi
Liverpool ka marrë fitoren e radhës në “Elland Road” kundër Leed United, madje e ka bërë diçka të tillë me rezultatin 3-0. Të besuarit e Jurgen […]
September 8, 2021
93 milion euro për të thyer rekordin, kush është talenti i piketuar nga Liverpool
Liverpool po mendon të bëjë një goditje të madhe në merkato dhe të vendosë një rekord. “The Reds”, sipas asaj që raporton Daily Star, verën e […]
September 7, 2021
Skudrat më të shtrenjta në Europë? Dominim anglez, në “top10” veç Juve nga Serie A
Shumë tifozë pyesin dhe janë të interesuar se kush janë skuadra më të shtrenjta në botë. Për këtë arsye CIES, që është Qendra Ndërkombëtare për Studime […]
September 6, 2021
Salah tremb Liverpool, kërkon rritje të frikshme rroge për rinovimin e kontratës
Në qershor të 2023-it skadon kontrata e Mohamed Salah me Livepool. Sulmuesi tashmë është një simbol në “Anfield” (127 gola të shënuar në 206 ndeshje të […]
Albanian