September 11, 2021
Spalleti: Koulibaly i jashtëzakonshëm, Napoli im e meritoi totalisht fitoren
Napoli mposhti Juventusin, në një ndeshje që u transmetua drejtpërdrejt në Oversport. Skuadra e Luciano Spalleti e dominoi takimin dhe trajneri i skuadrës “Axurre” foli pas […]
Albanian