September 1, 2021
Ronaldo: Jam shumë i lumtur që u riktheva në shtëpi
Pas 12 viteve të sukseshme te Real Madrid dhe Juventus, ylli portugez e konsideron një rikthim në shtëpi, rikthimin në “Old Trafford”. Në një intervistë për […]