September 9, 2021
Pas trazirave mes tifozëve dhe lojtarëve, Liga Franceze jep vendimin për Nice-Marseille
Ndeshja e kampionatit francez midis Nices dhe Marseille, e cila u ndërpre në 22 gusht për shkak të sherrit të madh midis tifozëve, lojtarëve dhe stafeve […]