September 16, 2021
De Sciglio shqetësimi i Juventusit, humb duelin me Milanin
Juventusi po mendon për ndeshjen me Milanin të dielën në Serie A, ndërkohë që trajneri Massimiliano Allegri i është gëzuar dy rikthimeve. Federico Chiesa dhe Federico […]
Albanian