September 11, 2021
Rikthehet Kylian Mbappe për PSG, por disa yje të skuadrës nuk do të zbresin sot në fushë
PSG-ja do të luajë sonte në orën 17.00 ndeshjen e radhës në kampionat kundër Clermont. Skuadra pariziene ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për këtë […]
September 8, 2021
Ronaldo: Mbappe ngjason me mua! Champions League? As Reali i Galaktikëve nuk e fitoi
Braziliani Ronaldo ka qenë një ndër yjet më të mëdha të futbollit botëror. Ai ka luajtur me Milanin, Real Madrid dhe Barcelonën. Fenomeni ishte i njohur […]
September 4, 2021
Në kombëtare e dine të dëmtuar, Mbappe stërvitet normalisht te PSG
Franca shkon në Ukrainë pa Mbappe. Bas barazimit zhgënjes 1-1 kundër Bosnjës, francezët shkojnë në Kiev pa yllin e skuadrës, që u largua të enjten nga […]