September 13, 2021
Medvedev shuan ëndrrën e madhe të Djokovic dhe fiton US Open për herë të parë në karrierë
Daniil Medvedev shuan ëndrrën e Novak Djokovic për të fituar Grand Slam-in këtë sezon, pasi në finalën e US Open e mundi tenistin serb 3-0 (6-4,6-4,6-4) […]
September 11, 2021
Djokovic vazhdon marshimin në US Open, Medvedev e pret në finale
Nuk mjafton një Alexander Zverev në superformë për të ndalur Novak Djokovic, që shkon në finalen e US Open dhe është vetëm një ndeshje larg realizimit […]
September 6, 2021
US Open, vazhdon përralla Alcaraz. 18 vjeçar i parë në çerekfinalë pas plot 33 vitesh
Vazhdon përralla e bukur e Carlos Alcaraz në US Open. Pasi eleminoi numrin 3 të Botës, Stefanos Tsitsipas në turin e tretë të turneut, spanjolli ka […]
Albanian