September 13, 2021
Salihamidzic i bën presion Michael Zorcit: Rri urtë, se t’i mora yjet e skuadrës
Vazhdojnë polemikat në distancë në rrjetet sociale mes drejtorëve sportiv të dy klubeve më të mëdhenj të futbollit gjerman. Pasi drejtori i Borussia Dortmund, Michael Zorc […]
September 12, 2021
“Reus është mësuar ashtu”, Zorc përvishet ndaj Salihamidzic: Mbylle gojën, kush kujton se je?!
Marco Reus u largua para kohe nga kombëtarja e Gjermanisë dhe u mendua se kjo ndodhi për shkak dëmtimi, por ditën e djeshme ai ishte titullar […]
September 12, 2021
Luftë drejtorësh sportiv! Michael Zorc përplaset me Salihamidzic: Kush mendon se je?
I ftuar në emisionin “Sky 90” drejtori sportiv i Bajernit të Mynihut, Hasan Salihamidzic ka kritikuar lojtarin e Dortmundit, Marco Reus, për largimin e parakohshëm nga […]
Albanian