September 4, 2021
Pjanic pas largimit: Koeman më trajtoi si 15-vjeçar, tregoi mungesë respekti
Miralem Pjanic është transferuar nga Barcelona te Besiktas dhe normalisht nuk është ndjerë mirë për faktin që nuk ka marrë shpjegime nga trajneri Koeman. Klubi katalanas […]
September 3, 2021
Zyrtare: Huazim i thatë dhe Barça që paguan shumë pak, Pjanic “pasha” te Besiktas
Miralem Pjanic e dinte shumë mirë se nuk kishte vend te Barcelona. Mesfushori boshnjak dëshironte të rikthehej te Juventusi, por ajo lëvizje nuk u bë e […]